Zakład Elektromechaniki Dźwigowej i Mechaniki Samochodowej (CZEJUR) istnieje w Zielonej Górze od styczna 1989 roku. Od początku istnienia firmy zajmujemy się montażem, naprawą, konserwacją oraz modernizacją dźwigów i daliśmy się przez to poznać jako solidny partner na rynku w branży dźwigowej (www.windy-serwis.pl).

W 2006 r. rozszerzyliśmy zakres naszych usług o serwis samochodów osobowych. W tym czasie zdobyliśmy zaufanie wielu nowych Klientów również w branży motoryzacyjnej, którzy bardzo często po skorzystaniu z naszych usług powracają do nas jako stali klienci.

Nasz serwis cechuje kompetentne, profesjonalne oraz uczciwe podejście do wszelkich usług motoryzacyjnych. Oferujemy kompleksowy oraz solidny serwis samochodowy za umiarkowane ceny z miłą i fachową obsługą. Zatrudniamy trzech doświadczonych, wysoko wykwalifikowanych mechaników, wciąż wzbogacamy swoją wiedzę nowościami motoryzacyjnymi, korzystamy ze szkoleń, doskonalimy swoje umiejętności, staramy się podejść fachowo oraz solidnie do każdego problemu, pilnujemy terminów. Dodatkowo posiadamy bardzo dobrze wyposażony zakład, pracujemy na sprzęcie najwyższej jakości.

Naszym staraniem jest szybka i rzetelna obsluga Klienta, by był zadowolony od początku do końca! Dokładne informacje na temat naszych usług są wyszczególnione w punkcie „Co robimy“.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Jerzy Czernicki

właściciel Serwisu   SZYBKI SERWIS SAMOCHODOWY

ul. Dąbrowskiego 78B Zielona Góra
Tel. 68 327 01 23 Tel. 665 925 500
pon. – pt. 8:00 – 17:00 soboty 8:00 – 14:00
e-mail: czejur@interia.pl