MONTAŻ

Oferujemy montaż (uruchamianie, przekazanie do UDT, przeszkolenie użytkownika, włączenie do eksploatacji).

.

KONSERWACJE

konserwacje (serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, przeglądy, wykonywanie pomiarów elektrycznych,  24 – godzinny serwis)

.

MODERNIZACJE i NAPRAWY

Wg życzeń i potrzeb klientów oferujemy modernizacje i naprawy posiadanych urządzeń.

.

DŹWIGI TOWAROWE
o udźwigu od 5kg do 1000 kg, z drzwiami gilotynowymi i wychylnymi jedno- i dwuskrzydłowymi, z dużą możliwością doboru kabiny, z szerokim zastosowaniem w przemyśle spożywczym, budynkach użyteczności publicznej czy magazynach.

Dźwigi budowane wg normy PN-EN81.1. oraz PN-EN81.2 mogą służyć do przewożenia towaru któremu towarzyszą ludzie. Dźwigi towarowe winny jednak uwzględniać specyfikę przewożonych towarów jak warunki środowiskowe pracy.
Zamawiający winien podać dane takie jak:
Max gabaryty ładunku, masę i wymiary wózka służąca do załadunku, max. masę jednorazowego towaru na wózku, max. udźwig przewożonych towarów w kabinie.
Wymagany stopień ochrony IP dla instalacji dźwigowej.
Temperatura pracy.
Zapylenie.
Wymagania sanitarne.

CZEJUR może wykonać dźwigi towarowe, które zasadniczo mogą odpowiadając konfiguracyjnie wybranym dźwigom zawartym w katalogach:
Dźwigi elektryczne bez maszynowni
Dźwigi elektryczne
Dźwigi hydrauliczne lub inne wg. indywidualnych zapytań w zakresie do udźwigu Q= 6000 kg dla dźwigów elektrycznych z maszynownia lub bez oraz Q=10000 kg dla dźwigów hydraulicznych.

Dźwigi towarowe z prawem wstępu ludzi przy załadunku.
Budowane wg. PN-EN81.31 i dyrektywy maszynowej 2006/42/WE i prędkości podnoszenia do v=1.0 m/s.
Rozwiązania techniczne oraz wytyczne budowlane dostępne tylko na indywidualne zapytania.
Dźwigi umożliwiają przewożenia ładunków bez obecności osób i są szczególnie polecane do przewożenia kontenerów i ładunków o wysokości większej niż 1,2 m.
Dźwigi towarowe małe (tzw. kuchenne)
Budowane wg normy PN -EN 81.3 z kabiną o powierzchni max do 1m2 i max wysokości 1,2 m i udźwigu nie większym niż 300 kg.
Możliwe dostępne konfiguracje dźwigów z drzwiami wychylnymi lub gilotynowymi marki SKG np. ISO-A, ISO-C, ISO-D, ISO-5, ISO-Z lub BKG np. BKG 100…; BKG 200…; BKG 300…, dostępne są na indywidualne zapytania po uzgodnieniu danych wejściowych i sprecyzowaniu oczekiwań klienta. 
 Czytaj więcej: Dźwigi towarowe  Czytaj więcej: Dźwigi towarowe Czytaj więcej: Dźwigi towarowe   Czytaj więcej: Dźwigi towarowe

PLATFORMY DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH
oprócz dźwigów osobowych, towarowych oferujemy również różnego rodzaju podnośniki, dźwigi i platformy dla niepełnosprawnych, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić możliwość przemieszczania się osobom niepełnosprawnym pomiędzy kondygnacjami budynków, przystosowując jednocześnie obiekty do międzynarodowych norm związanych z wymaganiami dotyczącymi tej kwestii.

 Czytaj więcej: Platformy dla niepełnosprawnych  Czytaj więcej: Platformy dla niepełnosprawnych  Czytaj więcej: Platformy dla niepełnosprawnych  Czytaj więcej: Platformy dla niepełnosprawnych

Czytaj więcej: Podnośniki samochodowePODNOŚNIKI SAMOCHODOWE
Specjalistyczne podnośniki samochodowe znajdą zastosowanie w każdej firmie, która zajmuje się kontrolą pojazdów. Oferta obejmuje modele dwu- oraz czterokolumnowe oraz inne, przeznaczone do różnych typów samochodów – zarówno ciężarowych, jak i osobowych. Wszystkie podnośniki samochodowe zostały wykonane z zastosowaniem nowoczesnych technologii, dzięki czemu będą spełniały swoje zadanie przez długi czas. Bogactwo asortymentu powoduje, że każdy klient zyskuje możliwość wyboru najlepszego modelu do swoich potrzeb oraz możliwości.

Podnośniki samochodowe dwukolumnowe służą do podprogowego podnoszenia pojazdów o masie od 2,5 nawet do 7 ton. Prosta budowa, ergonomiczne kształt oraz szerokie możliwości zastosowania sprawiają, że są to obecnie najpopularniejsze urządzenia do podnoszenia pojazdów stosowane w warsztatach samochodowych i wulkanizacjach. Występują zarówno w wersji elektro-mechanicznej (podnośniki śrubowe) jak i elektro-hydraulicznej (podnośniki hydrauliczne).

Podnośniki czterokolumnowe występują w wersji naprawczej oraz diagnostycznej. Duży zakres udźwigu, możliwość dobrania do własnych potrzeb długości najazdów, oraz wyposażenia dodatkowo w podnośnik podprogowy sprawiają, że podnośniki czterokolumnowe są bardzo uniwersalne i zapewniają obsługę nawet bardzo długich pojazdów. Ponadto pozwalają na badanie geometrii kół pojazdu.

Podnośniki nożycowe dzięki swojej konstrukcji znajdują zastosowanie zarówno w stacji kontroli pojazdów, warsztacie naprawczym jak i serwisie oponiarskim. Podobnie jak podnośniki czterokolumnowe mogą występować w wersji diagnostycznej i naprawczej. Nożycowa konstrukcja podnośnika, możliwość łączenia w tandemy, oraz zastosowania różnej długości najazdów sprawiają, że podnośniki są popularne nie tylko na SKP ale także w serwisach aut dostawczych, ciężarowych i autobusów.

Podnośniki podposadzkowe są doskonałą alternatywą dla podnośników kolumnowych. Dzięki swoje konstrukcji, gdzie kolumną ukryte są w specjalnych kasetach pod podłogą, pozwalają zaoszczędzić miejsce w warsztacie lub wygospodarować dodatkowe stanowisko pracy zwiększając efektywność warsztatu. Całą gama uchwytów, najazdów oraz dodatkowych akcesoriów sprawiają, że podnośniki te sprawdzają się zarówno w warsztacie jak i na stacji kontroli pojazdów.

Specjalistyczne mobilne podnośniki, zwane też przestawnymi, dzięki swojej konstrukcji mogą pracować w różnych miejscach serwisu. Nie wymagają mocowania do podłoża, umożliwiają przestawianie ich w dowolne miejsce w warsztacie . Powszechnie wykorzystywane są przy obsłudze samochodów ciężarowych i pojazdów specjalnych. Mogą pracować na zewnątrz. Występują zarówno w wersji elektro-mechanicznej (podnośniki śrubowe) jak i elektro-hudraulicznej.

Podnośniki warsztatowe nie sklasyfikowane w grupach głównych. Należą do nich podnośniki kanałowe (dźwigniki kanałowe) do podosiowego podnoszenia pojazdów, podnośniki hudro-pneumatyczne lekkiego podnoszenia, podnośniki do kół.

Czytaj więcej: Podnośniki samochodoweCzytaj więcej: Podnośniki samochodoweCzytaj więcej: Podnośniki samochodowe

DŹWIGI HYDRAULICZNE
są bardzo popularne na naszym rynku, szczególnie w budynkach mieszkalnych, szkołach, przychodniach, bankach, biurach itp. Przeważnie używane są przy małych wysokościach podnoszenia (do 20m), małych prędkościach (do 0,63m/s) i średnim natężeniu ruchu.
Zaletami dźwigu hydraulicznego są: minimalizacja robót budowlanych gdyż można wykorzystać istniejący już szyb lub użyć konstrukcję samonośną; oszczędność miejsca ze względu na brak potrzeby budowania głębokiego podszybia ani nadszybia, a także oddzielnego pomieszczenia na maszynownię; wysoka niezawodność i bezpieczeństwo użytkowania; wysoka estetyka wykonania i znikome potrzeby energetyczne urządzenia.

Zakres produkcji:
Dźwigi osobowe i towarowe z prawem jazdy osób towarzyszących w zakresie udźwigu do 10.000 kg i prędkości podnoszenia do v= 1.0 m/s wg. wymagań normy PN-EN 81.2.1.1
W produkcji seryjnej dostępne są dźwigi hydrauliczne w serii „Classic” o udźwigu od 320 kg do 1600 kg i prędkości podnoszenia do 0,63 m/s oraz wysokości podnoszenia do 25 m. Seria ta zawiera typowe i najczęściej stosowane rozwiązania dźwigów osobowych przydatne dla budownictwa mieszkaniowego , budynków użyteczności publicznej i szpitali. Program produkcji tej serii zawiera rozwiązania dźwigów dla osób niepełnosprawnych na wózkach oraz przewożenia łóżek szpitalnych. Dane techniczne oraz wytyczne budowlane dla tych dźwigów są dostępne na stronie www z zakładce technicznej w katalogu: DŹWIGI HYDRAULICZNE seria „Classic”. Aby uzyskać dostęp do rysunków w formacie „pdf” należy kliknąć na nr wybranego projektu z tabeli: Program Produkcji Dźwigów Hydraulicznych seria „Classic”.
Dźwigi poza programem serii „Classic „ dostępne są na indywidualne zapytania po uzgodnieniu danych wejściowych i sprecyzowaniu oczekiwań klienta. Dostępne są różne dźwigi osobowe przystosowane do przewożenia towarów z załadunkiem wózkiem typu „paleciak” lub wózkiem widłowym oraz do przewożenia samochodów.
Dźwigi z zaniżonym podszybiem lub nadszybiem wg. wymagań normy PN-EN81.21. Typu Dreamlift zakresie do 900 kg i min. podszybiu 250 mm i nadszybiu 2650 mm. Inne rozwiązania na bazie ram produkowanych w Lift Service w zakresie udźwigu do 1600 kg i min. podszybiu 800 mm i nadszybiu 2700 mm . Dźwigi polecane do istniejących obiektów z ograniczeniami architektonicznymi.
Dźwigi towarowe z prawem wstępu ludzi przy załadunku wg. PN-EN81.31 i dyrektywy maszynowej 2006/42/WE w zakresie udźwigu do 3000 kg i prędkości podnoszenia do v=0,63 m/s. Rozwiązania techniczne oraz wytyczne budowlane dostępne tylko na indywidulane zapytania. Dźwigi umożliwiają przewożenia ładunków bez obecności osób i są szczególnie polecane do przewożenia kontenerów i ładunków o wysokości większej niż 1,2 m .

 Czytaj więcej: Dźwigi hydrauliczne  Czytaj więcej: Dźwigi hydrauliczne Czytaj więcej: Dźwigi hydrauliczne   Czytaj więcej: Dźwigi hydrauliczne   SZYBKI SERWIS SAMOCHODOWY

ul. Dąbrowskiego 78B Zielona Góra
Tel. 68 327 01 23 Tel. 665 925 500
pon. – pt. 8:00 – 17:00 soboty 8:00 – 14:00
e-mail: czejur@interia.pl