MONTAŻ

Oferujemy montaż (uruchamianie, przekazanie do UDT, przeszkolenie użytkownika, włączenie do eksploatacji).

.

KONSERWACJE

konserwacje (serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, przeglądy, wykonywanie pomiarów elektrycznych,  24 – godzinny serwis)

.

MODERNIZACJE i NAPRAWY

Wg życzeń i potrzeb klientów oferujemy modernizacje i naprawy posiadanych urządzeń.

.

b_150_100_16777215_00_images_podnosniki_samochodowe_freelineath2.32h3.jpgPODNOŚNIKI SAMOCHODOWE
Specjalistyczne podnośniki samochodowe znajdą zastosowanie w każdej firmie, która zajmuje się kontrolą pojazdów. Oferta obejmuje modele dwu- oraz czterokolumnowe oraz inne, przeznaczone do różnych typów samochodów – zarówno ciężarowych, jak i osobowych. Wszystkie podnośniki samochodowe zostały wykonane z zastosowaniem nowoczesnych technologii, dzięki czemu będą spełniały swoje zadanie przez długi czas. Bogactwo asortymentu powoduje, że każdy klient zyskuje możliwość wyboru najlepszego modelu do swoich potrzeb oraz możliwości.

Podnośniki samochodowe dwukolumnowe służą do podprogowego podnoszenia pojazdów o masie od 2,5 nawet do 7 ton. Prosta budowa, ergonomiczne kształt oraz szerokie możliwości zastosowania sprawiają, że są to obecnie najpopularniejsze urządzenia do podnoszenia pojazdów stosowane w warsztatach samochodowych i wulkanizacjach. Występują zarówno w wersji elektro-mechanicznej (podnośniki śrubowe) jak i elektro-hydraulicznej (podnośniki hydrauliczne).

Podnośniki czterokolumnowe występują w wersji naprawczej oraz diagnostycznej. Duży zakres udźwigu, możliwość dobrania do własnych potrzeb długości najazdów, oraz wyposażenia dodatkowo w podnośnik podprogowy sprawiają, że podnośniki czterokolumnowe są bardzo uniwersalne i zapewniają obsługę nawet bardzo długich pojazdów. Ponadto pozwalają na badanie geometrii kół pojazdu.

Podnośniki nożycowe dzięki swojej konstrukcji znajdują zastosowanie zarówno w stacji kontroli pojazdów, warsztacie naprawczym jak i serwisie oponiarskim. Podobnie jak podnośniki czterokolumnowe mogą występować w wersji diagnostycznej i naprawczej. Nożycowa konstrukcja podnośnika, możliwość łączenia w tandemy, oraz zastosowania różnej długości najazdów sprawiają, że podnośniki są popularne nie tylko na SKP ale także w serwisach aut dostawczych, ciężarowych i autobusów.

Podnośniki podposadzkowe są doskonałą alternatywą dla podnośników kolumnowych. Dzięki swoje konstrukcji, gdzie kolumną ukryte są w specjalnych kasetach pod podłogą, pozwalają zaoszczędzić miejsce w warsztacie lub wygospodarować dodatkowe stanowisko pracy zwiększając efektywność warsztatu. Całą gama uchwytów, najazdów oraz dodatkowych akcesoriów sprawiają, że podnośniki te sprawdzają się zarówno w warsztacie jak i na stacji kontroli pojazdów.

Specjalistyczne mobilne podnośniki, zwane też przestawnymi, dzięki swojej konstrukcji mogą pracować w różnych miejscach serwisu. Nie wymagają mocowania do podłoża, umożliwiają przestawianie ich w dowolne miejsce w warsztacie . Powszechnie wykorzystywane są przy obsłudze samochodów ciężarowych i pojazdów specjalnych. Mogą pracować na zewnątrz. Występują zarówno w wersji elektro-mechanicznej (podnośniki śrubowe) jak i elektro-hudraulicznej.

Podnośniki warsztatowe nie sklasyfikowane w grupach głównych. Należą do nich podnośniki kanałowe (dźwigniki kanałowe) do podosiowego podnoszenia pojazdów, podnośniki hudro-pneumatyczne lekkiego podnoszenia, podnośniki do kół.

b_150_100_16777215_00_images_podnosniki_samochodowe_ATH2.40H3.jpgb_150_100_16777215_00_images_podnosniki_samochodowe_images.jpgb_150_100_16777215_00_images_podnosniki_samochodowe_podnosnik_2160.jpg   SZYBKI SERWIS SAMOCHODOWY

ul. Dąbrowskiego 78B Zielona Góra
Tel. 68 327 01 23 Tel. 665 925 500
pon. – pt. 8:00 – 17:00 soboty 8:00 – 14:00
e-mail: czejur@interia.pl